łupek

Aktualności

 

Obowiązujące promocje znajdą Państwo w zakładce PROMOCJE. Zapraszamy do kontaktu.

Informujemy, że w przypadku większych zamówień istnieje możliwość indywidualnej negocjacji ceny i przyznawanych rabatów. Decyzja o zaproponowanej ofercie zależy od wielkości zamówienia, jego wartości i terminu realizacji.

Kopalnia świadczy usługi transportowe HDS w promieniu 125 km od Jenkowa (siedziby kopalni). Cena za km = 4,5zł netto. Dodatkowo istnieje możliwość dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej (aktualna cena to 300 zł brutto za paletę o wadze 1000kg).

Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi. Pomagamy naszym klientom zorganizować transporty wywrotkami o ładowności 25 ton oraz tirami mogącymi przewieźć 24 tony kamienia.

                                                  

 

 

                        

                                     

                  

 

Nowa strona naszej firmy!

Nowa strona naszej firmy!

Zapraszamy do SKLEPU INTERNETOWEGO  naszej kopalni

http://www.sklep.lupek-jenkow.pl/sklep/

(na stronę sklepu wejdzisz klikając zakładkę SKLEP w górnym pasku naszej strony)

więcej
Informacje ogólne

Informacje ogólne

Informujemy, że Kopalnia Łupka Szarogłazowego w Jenkowie sprzedaje towar wraz z opakowaniem (nie dotyczy produktów niestandardowych, pakowanych na zamówienie). Opakowanie to jest wliczonę w cenę danego towaru i jest bezzwrotne. Minimalna ilość zakupionego towaru wynosi 1 tonę brutto (nie dotyczy kamienia elewacyjnego ciętego czterostronnie oraz kamienia ścieżkowego ciętego czterostronnie).

Waga palety lub worka z kamieniem wynosi około 1 tony. Zakres wielkości, grubości oraz wagi dotyczy pojedynczej płyty lub bryły i jest wartością poglądową z uwzględnieniem nieregularnego kształtu i tolerancji wymaganej dla kamienia łupanego. Kamień surowy luzem nie jest sortowany ręcznie.

Z uwagi na okresową zmienność parametrów wydobywanego kamienia, osoby składające zamówienia na kamień surowy luzem, bryły, płyty i schody zobowiązane są dokonać osobistego odbioru lub upoważnić w tym celu inną osobę, która dokona oceny kamienia w trakcie sprzedaży. Jednocześnie do odbioru tych produktów należy dostosować odpowiedni środek transportu.

Kora łupkowa oraz materiał sprzedawany luzem może zawierać do 10% nadziarna i podziarna. Towar ten nie jest płukany.

Odbiór kamienia z terenu kopalni jest jednocześnie akceptacją parametrów oraz jakości sprzedawanego surowca.

Na kopalni odbywa się tylko mechaniczny załadunek towaru (nie ma możliwości ręcznego załadunku).

Niektóre asortymenty mają ograniczoną dostępność. Przed odebraniem towaru należy potwierdzić jego dostępność telefonicznie lub mailowo. Przy planowanych większych inwestycjach należy wcześniej określić ilość potrzebnego materiału.

Na kopalni możliwa jest jedynie płatność gotówką lub przedpłata na konto. Nie ma możliwości płacenia kartą płatniczą (brak terminala).

Informujemy, że kopalnia świadczy usługi transportowe HDS w promieniu 125 km od Jenkowa (siedziby kopalni). Cena za km = 4,5zł netto.

 

więcej
Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Informujemy, że w okresie wakacyjnym, czyli od 1 lipca do 31 sierpnia br., kopalnia pracuje w godzinach od 6:00 do 14:00. Po wakacjach kopalnia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

                                              Uwaga! Załadunki odbywają się do godziny 14:30.

          

 

Dział Marketingu czynny jest w dni robocze od godziny 7:00 do 15:00.

W kopalni w Jenkowie możliwa jest jedynie płatność gotówką. Z uwagi na brak terminala płatniczego nie realizujemy płatności przy użyciu kart płatniczych.

 

 

 

więcej
PROMOCJE

PROMOCJE

Informujemy, że przypadku zainteresowania naszym produktem, istnieje możliwość przesłania bezpłatnych próbek kamienia, co pozwoli ocenić strukturę i barwę. Udzielamy także informacji o najbliższych punktach sprzedaży naszego kamienia w stosunku do Państwa miejsca zamieszkania.

W przypadku większych zamówień istnieje możliwość indywidualnej negocjacji ceny i przyznawanych rabatów. Decyzja o zaproponowanej ofercie zależy od wielkości zamówienia, jego wartości i terminu realizacji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą handlową kopalni.

 

więcej
kopalnia_jenkow_logo_white

ODWIEDŹ NAS

Wieś: Jenków
Kod pocztowy: 59-430
Gmina: Wądroże Wielkie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ewa - tel. 663 63 63 21

Dorota - tel. 663 63 63 20

Leszek - tel. 608 69 69 59

biuro/fax (71) 325 68 30
email: biuro@lupek-jenkow.pl