łupek

Kamień łupany – kamień elewacyjny, murowy, ścieżkowy

Dzięki swojej fakturze i walorom estetycznym sprawdza się w roli kamienia elewacyjnego, doskonale łączącego nowoczesne technologie budowlane z naturalnym wyglądem. Jego chropowata struktura sprawdza się przy tworzeniu chodników i alejek, co czyni z niego także doskonały kamień ścieżkowy. Zapewnia stabilne i nieśliskie podłoże, które odznacza się unikatowymi walorami estetycznymi. Prócz powyższych zastosowań, nasz produkt wykorzystywany jest jako kamień murowy, który ciekawie wkomponowany w projekt ogrodu czy przestrzeni publicznej nada jej surowego charakteru.

Dostarczany przez nas kamień łupany występuje w kilku odmianach, zależnych od parametrów sortowania. Oferujemy m.in.:

• kamień surowy drobny skalniakowy,

• kamień surowy średni skalniakowy,

kamień murowy bloczkowy – przybierających postać bloków w formie prostopadłościanów,

• kamień murowy płytowy – w formie nieregularnych płyt,

kamień ścieżkowy,

kamień elewacyjny,

• kamień wielkopłytowy.

Cechy kamienia łupanego

Kamień łupany dostępny w naszej ofercie składa się z ręcznie łupanego kamienia, który jest następnie sortowany. W trakcie segregacji zwracana jest szczególna uwaga na długość, szerokość i grubość. Dzięki temu możemy zaoferować m.in. kamienie na mur, które cechują się odpowiednią jednorodnością przy zachowaniu indywidualnego rysu każdego z elementów. Pozwala nam to w każdy przypadku przygotować produkt, który najlepiej spełni oczekiwania naszych klientów. To z kolei pozwala na wpasowanie się kamienia elewacyjnego czy ścieżkowego, dostarczonego przez naszą kopalnię, w projekt Państwa domy czy ogrodu.

Poszczególne materiały są pakowane w worki typu Big-Bag (kamień drobny i średni) oraz na bezzwrotne palety o wymiarze 80 cm x 120 cm. Wysokość poszczególnych palet z zapakowanym asortymentem nie przekracza 1 m, a ich waga nie wynosi więcej niż 1 t. Umożliwia to sprawny załadunek, transport i rozładunek oraz wygodne rozplanowanie użycia kamienia.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli nie wiesz, jaki materiał najlepiej sprawdzi się w Twoim projekcie. Udzielimy wyczerpujących informacji i przedstawimy szczegółową ofertę.

kopalnia_jenkow_logo_white

ODWIEDŹ NAS

Wieś: Jenków
Kod pocztowy: 59-430
Gmina: Wądroże Wielkie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ewa - tel. 663 63 63 21

Dorota - tel. 663 63 63 20

Leszek - tel. 608 69 69 59

biuro/fax (71) 325 68 30
email: biuro@lupek-jenkow.pl