łupek

Kamień do ogrodu i domu

Wybór odpowiedniego kamienia do ogrodu jest ważną decyzją, determinującą jego charakter. Kamienie dekoracyjne w ogrodzie odgrywają znaczącą rolę zarówno jako elementy dekoracyjne, jak i konstrukcyjne. Dla przykładu: estetyczne kamienie na ścieżki potrafią w interesujący sposób oddzielić od siebie zagajniki, a taras z łupka wyznaczyć przestrzeń do spokojnego wypoczynku.

Dostępne w naszej produkty ofercie pogrupowaliśmy według ich cech, które mają największe znaczenie przy wyborze kamieni ozdobnych. Dzięki temu w szybki i wygodny sposób możecie znaleźć interesujące Państwa kamienie dekoracyjne do ogrodu. Zachęcamy do zapoznania się z:

• kamieniem sortowanym luzem (drobnym, średnim, korą łupkową, bryłami i płytami kamiennymi, czy schodami ogrodowymi),

• kamieniem łupanym (drobnym i średnim kamieniem na skalniak, kamieniem murowym, kamieniem ścieżkowym, kamieniem elewacyjnym, wielkopłytowym i krawężnikami kamiennymi),

• kamieniem ciętym (jednostronnie i czterostronnie, oflisami, kamieniem elewacyjnym, kamieniem ścieżkowym i kamieniem na elewacje EKO).

Kamienie ozdobne dla każdego

Kamienie ozdobne sprawdzają się przy wielu projektach. Ich uniwersalność pozwala na wielorakie zastosowanie – od konstruowania samodzielnych elementów małej architektury, przez wystrój i aranżację wnętrz, po elewacje czy chodniki. Mamy nadzieję, że szeroka gama oferowanych materiałów idealnie wpasuje się w oczekiwania klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Nasze produkty doskonale sprawdzają się przy wykańczaniu terenu przydomowego, projektowaniu ogrodów i terenów zielonych czy jako jeden z elementów większych inwestycji budowlanych. Kamienie ozdobne są atrakcyjnym materiałem pod względem zarówno wyglądu, jak i jakości czy ceny.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu uzyskania wyczerpujących informacji.

Informujemy, że w przypadku zainteresowania naszym produktem, istnieje możliwość przesłania bezpłatnych próbek kamienia, co pozwoli ocenić strukturę i barwę. Udzielamy także informacji o najbliższych punktach sprzedaży naszego kamienia w stosunku do Państwa miejsca zamieszkania.

kopalnia_jenkow_logo_white

ODWIEDŹ NAS

Wieś: Jenków
Kod pocztowy: 59-430
Gmina: Wądroże Wielkie

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ewa - tel. 663 63 63 21

Dorota - tel. 663 63 63 20

Leszek - tel. 608 69 69 59

biuro/fax (71) 325 68 30
email: biuro@lupek-jenkow.pl